Новий глава Apple: Тім Кук

Легендарний засновник і глава Apple Стів Джобс (Steve Jobs) офіційно оголосив про свій відхід у відставку. Його місце на посаді керівника корпорації зайняв колишній головний операційний директор Apple, Тім Кук (Tim Cook).

Портал CNET News вирішив детальніше розповісти про нового главу Apple. Стів Кук, який пропрацював 7 років в якості головного операційного директора компанії, що вже довгий час розглядався, як основний претендент на місце Джобса. Саме він заміщав Джобса під час його вимушених відпусток через проблеми зі здоров'ям.

До свого приходу в Apple в 1998 році Тім Кук займав керівну посаду в компанії Compaq, що стала тепер підрозділом HP. До цього він 12 років пропрацював в IBM, де займався роботою ПК-підрозділу. Кук захистив ступінь бакалавра за промисловими технологіями в американському університету Оборна (Auburn University), а також ступінь MBA в Дюкском університету (Duke University, США).

До заслуг Кука приписують повну реорганізацію процесів виробництва Apple: саме він наполіг на закритті закордонних фабрик компанії і залучення контрактних виробників. Це дозволило нормалізувати складські запаси і сприяло збільшенню норм прибутку по всьому асортименту продукції Apple.

Положення Тіма Кука в компанії неухильно зміцнювалася, і в останні роки він став у буквальному сенсі правою рукою Стіва Джобса. "Рада директорів впевнений, що Тім Кук – найкраща кандидатура на посаду генерального директора," – заявив від імені ради директорів Apple входить до його складу голова біотехнологічної компанії Genentech Арт Левінсон (Art Levinson).

За даними dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів