Новий гігабітний бездротовий маршрутизатор DIR-651

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє новий гігабітний маршрутизатор DIR-651 для організації високошвидкісних домашніх мереж. Новий маршрутизатор підтримує бездротове з'єднання на основі стандартів IEEE 802.11b/g/n на швидкості до 300 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц.

DIR-651 оснащений WAN-портом 10/100/1000BASE-T, вбудованим 4-х портовим комутатором 10/100/1000BASE-T і кнопкою WPS, простим натисканням якої можна швидко і легко налаштувати захищене бездротове з'єднання.

Маршрутизатор DIR-651 підтримує PPTP/L2TP/PPPoE-подключенія з можливістю використання внутрішніх ресурсів провідних російських провайдерів, протоколи шифрування WEP, WPA/WPA2, функції безпеки NAT і SPI, фільтрацію по IP / MAC-адресами, DMZ, роботу в режимі VPN Pass -Through. Для захисту від перегляду небажаного Web-контенту в пристрої реалізована функція обмеження доступу до конкретних ресурсів Інтернет для користувачів внутрішньої мережі (URL-фільтрація).

Застосування функції WMM (QoS) дозволяє здійснювати пріоритетну передачу чутливого до затримок трафіку таких додатків, як VoIP, онлайн-ігри та потокове відео.

Для управління і настройки DIR-651 використовується простий і зручний Web-інтерфейс з можливістю вибору російської мови.

За матеріалами www.dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів