На Chrome будуть виконуватися програми інших ОС

Ідея створення операційної систем, що складається виключно з браузера досить приваблива, проте не позбавлена недоліків. У тих випадках, коли люди всерйоз і довго використовують будь-яку операційну систему, будь то Windows, Mac або Linux, завжди можна навести достатньо причин для того, щоб нічого не змінювати. Однак, якщо б можна було запускати всі звичні програми на Chrome OS, це стало б величезним плюсом на її користь.

Здається, в Google про це думали досить давно і, врешті-решт, вирішили, що потрібно дати користувачам можливість запускати свої звичні (або вкрай необхідні для роботи) програми в середовищі Chrome OS. Усе ще неясно, як все це буде працювати на рівні операційної системи, однак метод вже отримав назву «chromoting» – об’єднання слів «Chrome» і «Remoting» (віддалене взаємодія).

Конкретних деталей поки, на жаль, мало, але вже відомо, що користувач не буде запускати програми інших операційних систем на Chrome OS, він тільки буде користуватися віддаленим доступом для підключення до свого ПК, що працює під управлінням Windows, Mac або Linux. На даний момент ентузіасти Chrome OS вважають, що процес chromoting’а буде схожий за функціональними можливостями на VPN / sharing. У такому випадку, доведеться залишати де-небудь включеним комп’ютер або ноутбук зі звичною операційною системою, щоб мати можливість звернутися до нього з Chrome OS.

Таким чином, рішення далеко не ідеально, хоча і вирішує ряд проблем. На адресу Google вже лунають пропозиції встановити ліцензійну плату за програми інших ОС, щоб ними можна було користуватися дистанційно. Цей крок не тільки би сприяв скороченню піратства, але і привернув би на бік Chrome OS просунутих користувачів.

За даними webplaneta.de

Прокоментувати

Недавні записи

Архів