Міліція перевіряє українські сайти через наявність нецензурних коментарів

Author kumusja    Category UA-net     Tags

Міліція готує перевірку інтернет-видання «Лівий берег» через наявність нецензурних коментарів на сайті.

Редакція бачить в цьому тиск і пов'язує його з публікацією резонансних розслідувань, пише «Телекритика».

1 грудня компанія Dream Line Holding, на сервері якої розміщений сайт LB.ua, повідомила редакції про те, що Головне управління з кіберзлочинності і торгівлі людьми МВС України в місті Києві просить надати «повні дані про фізичну чи юридичну особу», на яку зареєстрований сайт .

Свою вимогу Головне управління з кіберзлочинності і торгівлі людьми МВС у Києві мотивує тим, що громадянин Климов В. М. звернувся в міліцію щодо розміщення «на ресурсі www.lb.ua всесвітньої інформаційної мережі загального доступу Інтернет текстових повідомлень, що містять нецензурні висловлювання».

Редакція LB.ua заявляє, що звернення громадянина Клімова – всього лише привід, на думку редакції, досить спірний з правової точки зору.

«Прикриваючись зверненням людини, яку в принципі ніхто не змушує читати коментарі, що містять нецензурні вирази, які залишають відвідувачі LB.ua, співробітники МВС реалізують політичне замовлення», – йдеться в повідомленні редакції.

LB.ua пов'язує дії співробітників міліції з публікацією у виданні розслідувань, що стосуються зловживань представників влади.

Нагадаємо, влітку 2011 року міліція розслідувала справу про анонімні коментарях з погрозами на адресу Інни Богословської на «Українській правді» і «Корреспондент.Net».

За даними  proit.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів