Microsoft запустила хмарний Office 365

Author lambo-cbto-admin    Category Internet, Обчислення у хмарі     Tags

Microsoft запустила сервіс Office 365 в 40 країнах світу. Він поєднує в собі хмарні версії офісних додатків Word, Excel, Power Point, що працюють у веб-браузері, а також засоби для колективної роботи – Exchange, SharePoint та комунікаційну платформу Lync. Сервіс може інтегруватися з корпоративними ERP і CRM-системами.

Компаніям середнього та малого бізнесу Office 365 пропонуватимуть партнери корпорації. У Росії цим займуться «СКБ Контур» і «Вимпелком» (бренд “Білайн”), які будуть продавати новий сервіс вкупі зі своїми власними послугами.

«СКБ Контур», зокрема, сформує пакети з електронним бухгалтером «Ельба» і сервісом для ведення податкової звітності «Екстерн». Вартість першого пакету складає 600-700 руб. в місяць. Як пояснив CNews директор з маркетингу компанії Павло Распутін, з них вартість Office 365 становить 300 руб. на робоче місце в місяць. Вартість другого пакета, за словами Распутіна, буде визначатися індивідуально в залежності від повноти його функціоналу. «Вимпелком» про своїх пакетах послуг з Office 365 і розцінки на них поки не оголосив. Розцінки на Office 365 в інших країнах світу варіюються від $ 2 до $ 27.

Що стосується компаній великого бізнесу, їм Microsoft буде продавати новий сервіс сама, а розрахунки при цьому проводити через своїх торгових посередників, пояснив керівник відділу по просуванню інформаційних офісних систем Microsoft в Росії Павло Кузьменко. В даному випадку Office 365 буде доступний в рамках програми корпоративного ліцензування Enterprise Agreement, яка включає ліцензування базових продуктів Microsoft для всіх використовуваних ПК (від 250 робочих місць).

Перший рік використання Office 365 в рамках такої програми для великого бізнесу буде безкоштовним, повідомляють в Microsoft. Подальша вартість сервісу, за словами представників корпорації, буде визначатися індивідуально, залежно від потреб клієнтів.

Кузьменко також повідомив, що в момент світової запуску Office 365 понад 20 міжнародних компаній сервіс-провайдерів, наприклад, British Telecom, Bell Canada, Intuit, Telstra, Vodafone, включили цей сервіс в свої пропозиції для СМБ.

Распутін з «СКБ Контур» розповів, що за даними дослідження, яке провела його компанія, російський бізнес поки не готовий використовувати роботу з документами в «хмарі». «З точки зору використання Office в« хмарі », картина виявилася не такою радісною», – зазначив він.

Серед головних причин цього представник компанії назвав недостатнє розуміння замовниками необхідності підвищувати свою продуктивність і ефективність бізнес-процесів. «Нам треба сформувати цю потребу. Досвід формування нових ринків у нас вже є », – заявив представник« СКБ Контур ».

Найближчим конкурентом Office 365 є сервіс Google Apps, який пошуковик пропонує з 2006 р. За даними самої Google, на поточний момент ним користуються понад 3 млн компаній. Вартість базового сервісу складає 4 євро за користувальницький аккаунт на місяць, а річний контракт – 40 євро.

За даними saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів