Microsoft заперечує чутки про запуск хмарного сховища файлів для Xbox Live

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Компанія Microsoft виступила із заявою, в якій офіційно спростувала всі поширилися в Інтернеті чутки про те, що її хмарне сховище інформації для ігрової мережі Xbox Live було запущено раніше терміну.

Вперше про розробку Microsoft такого сервісу було заявлено в ході проведення геймерської виставки Electronic Entertainment Expo 2011 в початку минулого місяця.

Чутки про початок роботи сховища з’явилися на початку тижня, і багато власників Xbox 360 поспішили перевірити оновлення, опинившись в результаті розчарованими. Інформацію про їх неправдоподібності Microsoft розповсюдила через безліч інтернет-порталів, в тому числі і через популярний серед мільйонів геймерів сайт Joystiq. Про всяк випадок компанія уточнила, що її хмарний сервіс знаходиться в завершальній стадії розробки.

Під час анонсу представники Microsoft повідомили, що їх нова хмара дасть гравцям можливість зберігати завантажуваний контент для своїх ігор вже не в пам’яті приставки Xbox 360, а прямо в інтернеті з вільним доступом до нього не тільки зі своєї консолі, але і з будь-якого іншого Xbox 360 .
Те ж саме стосується і save-файлів: хмара Microsoft забезпечить їх збереження в разі виникнення проблем з приставкою і позбавить від необхідності починати ту чи іншу гру спочатку.

Але Microsoft не створила щось нове в світі віртуальних ігрових мереж. Подібним сервісом уже володіє компанія Sony, що пропонує всім охочим виділене дисковий простір на своїх серверах для володарів приставки Playstation 3. Ця ідея еволюціонувала і перетворилася в хмарний сервіс Playstation Plus з безліччю різноманітних функцій.

У список нововведень в Xbox Live, крім сховища ігрових файлів, входить сервіс перегляду потокового відео. Всі ці функції будуть внесені в ігрову мережу до кінця осені цього року.

За даними ibusiness

Прокоментувати

Недавні записи

Архів