Microsoft випустила публічну бета-версію сервісу Office 365

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Microsoft сьогодні відкрила публічний доступ до раніше анонсованого хмарного сервісу Office 365. Відкрита сьогодні публічна бета доступна в 38 країнах, включаючи Росію, і на 17 мовах. Раніше закрита бета-версія Office 365 перебувала кілька місяців в закритому тестуванні.

Сьогодні ж корпорація в якості бета-версії представила сервіс Office 365 Marketplace, створений як майданчик, що доповнює основний Office 365. Тут користувачі можуть знайти не тільки додаткові продукти Microsoft, але і її партнерів.

Пакет послуг Office 365 поєднує в собі популярні рішення для спільної роботи та об’єднаних комунікацій: Office, SharePoint, Exchange і Lync. У Office 365 всі складові розроблені так, щоб працювати як єдиний механізм. Раніше цього року запуск Office, SharePoint і Exchange 2010 показали, як можна підвищити продуктивність. Office 365 – наступний крок, кажуть у Microsoft.

Системи, зібрані в хмарі дозволять компаніям в усьому світі розгорнути бізнес-платформи, не витрачаючи коштів на закупівлю обладнання та економлячи на обслуговування своєї інфраструктури. При цьому вони завжди будуть мати у своєму розпорядженні новітні продукти та рішення, оскільки всі елементи Office 365 будуть автоматично оновлюватись в міру виходу нових версій.

Ціни на комерційні варіанти Office 365 значно варіюються: від 2 доларів на місяць за електронну пошту до 27 доларів за користувача на місяць за повнофункціональний набір Office Pro Plus, куди включені Sharepoint, Exchange, комунікаційний сервер, онлайн-версії Word, Excel, PowerPoint. У Microsoft говорять, що гарантують 99,9%-ний аптайм нової пропозиції для комерційних користувачів. Гарантована доступність поширюється на всі основні компоненти Office 365.

Формально, новинка буде пропонуватися як два різних тарифних плани, орієнтованих на компанії різного розміру. Малий бізнес з числом співробітників до 25 чоловік, буде платити по 6 доларів на місяць за Office Web Apps і хостингові версії Exchange і SharePoint. Великі підприємства можуть вибрати один з чотирьох тарифних планів в ціновому діапазоні від 10 до 27 доларів. Окремо Microsoft запропонує тарифи на Office 365 для освітнього сектору.

За даними cybersecurity.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів