Microsoft випустила програмне забезпечення для управління серверами через Windows Phoneсерверами через Windows Phone

Microsoft сьогодні випустила мобільне програмне забезпечення Windows Server Phone Connector, призначене для ІТ-адміністраторів у невеликих компаніях, яким іноді буває необхідно віддалено отримати доступ та керувати серверами через власний смартфон на базі Windows Phone 7.

Нове мобільне програмне забезпечення дозволяє з екрану смартфона управляти операційними системами Windows Home Server 2011, Windows Small Business Server 2011 Essentials і Windows Storage Server 2008 R2 Essentials. У Microsoft говорять, що додаток досить викачати з Zune Marketplace та встановити в Windows-смартфон, серверну частину продукту доведеться встановлювати на машину, якою ІТ-адміністратор бажає віддалено управляти.

Після того, як додаток “з двох сторін” буде встановлено, смартфон під управлінням Windows Phone можна використовувати для віддаленої роботи з сервером, зокрема запускати і зупиняти його, проглядати системні логи, виконувати архівні копії та інші роботи. Крім того, якщо на сервері відповідним чином виставлені дозволи на файли, мобільний додаток може отримувати доступ до мультимедійних файлів на сервері і програвати їх.

Сьогодні ж Microsoft анонсувала додаток Live Tile, яке відображає базову інформацію про корпоративної мережі, навантаження на неї, можливі проблеми, завантаження та дисковий простір на тому чи іншому сервері, а також деякі інші дані.

За даними cybersecurity.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів