Microsoft обговорила питання кібербезпеки на всесвітньому форумі

Author kumusja    Category Internet     Tags

Під час використання Інтернету організації, уряди і кінцеві користувачі стикаються з безліччю загроз. Для боротьби з сучасними кіберзагрозам багато компаній, включаючи Microsoft, інвестують в заходи, спрямовані на захист користувачів від такого роду погроз.

На всесвітньому саміті з кібербезпеки компанії та топ-менеджери з різних країн світу обговорили питання, пов’язані із забезпеченням безпеки в кіберпросторі, пошуком нових способів щодо запобігання загроз у державно-приватному секторі, а також питання співпраці, пов’язані з управлінням інформаційною інфраструктурою.

Скотт Чарні (Scott Charney), віце-президент Microsoft з питань захищених інформаційних систем звернув увагу на цілий ряд важливих проблем. Серед них – кіберзагрози, поліпшення захищеності комп’ютерів окремих користувачів, створення заходів, спрямованих на поширення і використання колективних засобів захисту споживачів.

У документі Collective Defense: Applying Public Health Models to the Internet, випущеному в жовтні 2010 року, були підняті ці теми, а Microsoft взяв на себе керівну роль у співпраці з державним та приватним секторами щодо створення безпечнішого Інтернету.

“Модель громадського здоров’я дозволить споживачам поліпшити безпеку в Інтернеті, – сказав Чарні. – Microsoft співпрацює з великими компаніями і урядом у всьому світі і намагається всіляко захистити користувачів від різного роду загроз”.

Проте на даний момент не існує загального, глобального, скоординованого підходу до захисту користувачів від потенційних небезпек Інтернету. Зростаюча залежність людства від Інтернету за наявності числа його користувачів понад 2 млрд. в усьому світі, робить надійність інфраструктури більш важливою, ніж будь-коли. У відповідь на це багато країн намагаються покращити рівень освіченості та поінформованості про кібер-небезпеку, будувати ефективну взаємодію, а також координувати заходи у відповідь на зростаючу кількість кібер-інцидентів.

Питання кібербезпеки стали багато в чому головним пріоритетом для урядів і політиків у всьому світі. На міжнародному рівні уряди Австралії, Бразилії, Канади, Китаю, Німеччини, Індії і Великобританії виступили з ініціативами та програмами для захисту кіберпростору. Кілька країн запропонували законопроекти в сфері кібербезпеки, спрямовані на захист громадян і критично важливу інфраструктуру. До Конгресу США було внесено сім законопроектів з кібербезпеки. Ця зростаюча увага до питань кібербезпеки підтверджує необхідність глобальної співпраці зацікавлених сторін, як урядів, так і бізнесу в цій сфері.

“Вкрай важливо, щоб уряди та бізнес по всьому світу працювали разом для створення більш безпечного і надійного Інтернет-простору через зростаючі кібер-загрози. Проведення такого саміту забезпечує можливість для зустрічей лідерів бізнесу і представників урядів країн-партнерів, завдяки чому вони можуть приймати колективні рішення з важливих питань кібербезпеки “, – сказав Чарні.

За даними microsoftua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів