Корпоративний портал DeskWork доступний в якості SaaS-додатку для безкоштовного тестування

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags
Компанія Softline повідомляє про нову можливість отримання у користування корпоративного порталу DeskWork. Тепер завдяки сервісу хостингу додатків можна отримати право для тимчасового безкоштовного використання DeskWork як «хмарного» додатку. Такий вид послуг з DeskWork ексклюзивно представляє Softcloud.ru – перший російський портал, що поставляє великий вибір SaaS-рішень.

До березня 2010 корпоративний портал DeskWork поставлявся традиційним способом для IT-ринку Росії: тобто при придбанні ліцензії на DeskWork замовник отримував дистрибутив або на носії (диску), або шляхом скачування з Інтернету.

З 17 березня 2010 покупці DeskWork можуть вибрати найбільш прогресивний спосіб отримання всіх переваг корпоративного порталу DeskWork та отримати доступ до DeskWork як до хостинг-додатку.

Протягом одного місяця, починаючи з 17 березня поточного року, DeskWork доступний для тестування як SaaS-рішення на платформі Softcloud.ru.

При такому використанні програми замовник не отримує у власність носій з програмним кодом або дистрибутив, викачаний через Інтернет. Саме програмний додаток – корпоративний портал DeskWork – розміщено в ЦОД Softcloud високого рівня. Ознайомлювальне використання корпоративного порталу DeskWork можливо протягом 1 місяця. Після закінчення цього терміну доступ до додатка закриється, користувачам буде запропоновано продовжити демо-період або придбати продукт.

«Діяльність Softcloud. ru спрямована на те, щоб за моделлю SaaS надавати нашим замовникам всі необхідні для роботи програми та сервіси. Тепер серед наших рішень з’явився корпоративний портал DeskWork, вже заслужив довіру більш ніж у 300 компаній і державних організацій по всій Росії. Ми раді розширити можливості наших клієнтів і за допомогою DeskWork допомогти їм організувати спільну роботу і внутрішній документообіг », – сказав Антон Салов, керівник Softcloud.

«Можливість запропонувати замовникам новий спосіб ефективного використання нашого порталу дуже важлива для нас. Вона надає нам конкурентні переваги перед іншими виробниками і також дозволяє нашим користувачам отримати максимальні результати від використання DeskWork за менші гроші. Після тестового періоду ми плануємо відкрити продажу DeskWork як SaaS-рішення », – зауважив Валентин Кудрявцев, керівник групи розробки та продажів DeskWork, директор з консалтингу компанії Softline.

Як SaaS-рішення для безкоштовного ознайомлення та тестування протягом 1 місяця корпоративний портал DeskWork доступний тут.

За даними itnews.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів