Компанії надають перевагу гібридним хмарним системам

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Загальнодоступні або приватні хмарні системи  оптимально підходять для організацій? Над цим питанням провідні ІТ-експерти розмірковують досить давно, але сучасні компанії все більше приділяють увагу так званим змішаним варіантами “хмар”, в яких поєднуються властивості двох вищеперелічених технологій, а також є ознаки нехмарних систем. В результаті їх застосування вдається досягти більшого розміру масштабування. До цього висновку прийшли відразу кілька галузевих експертів, думки яких озвучив інформаційний портал PCWorld.

Гібридні платформи дають можливість запускати програми онлайн – на виділених фізичних серверах, віртуальних серверах або в будь-який інший формі хмарних обчислень, а також на власному обладнанні, і все це з можливістю доступу з будь-якої точки світу. Базуючись на гібридних платформах, додатки можуть виглядати як SaaS або як локальні програми, доступ до яких може здійснюватися через веб-браузер або з допомогою рідного клієнта.

Фахівці вважають, що гібридні платформи дозволяють провайдерам запропонувати найбільш оптимальні та ефективні з точки зору доходу рішення, що відповідають зазначеному бюджету, політиці по відношенню до навколишнього середовища та строками введення в експлуатацію. Такі системи відрізняються підвищеним рівнем безпеки.

“Гібридна модель підходить для великих організацій”, – говорить Джанель Гарвін (Janel Garvin), головний виконавчий директор фірми Evans Data, яка займається маркетинговими дослідженнями. “Багато хто недооцінює проблеми безпеки і переводять комп’ютерні обчислення в хмари. Але лише деякі можуть підтримувати гібридну модель довгі роки”.

За словами експертів, ІТ-керівники поки не довіряють на 100% хмарним системам і вважають, що такі функції, як резервне копіювання, необхідно виконувати локально, навіть якщо дані знаходяться на віддалених серверах. Втім, як зазначає Кріс Сільва (Chris Silva), старший віце-президент по роботі з дослідженнями та доставкою послуг в компанії IANS Research, сьогодні лояльних до хмар директорів стало в рази більше, ніж, приміром, кілька років тому.

За даними internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів