IBM: Близько 60% компаній готові до переходу на хмарні технології

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Нове дослідження компанії IBM показує, що близько 60% організацій готові до переходу на хмарні технології протягом наступних 5 років. У ході аналогічного дослідження 2009 року, вдвічі менше IT-директорів заявило про бажання використовувати хмарні обчислення для розвитку свого бізнесу.

Результати дослідження свідчать про різке зростання інтересу до хмарних обчислень, особливо в сфері ЗМІ та індустрії розваг (73%), в автомобільній промисловості (70%) і телекомунікаційної галузі (69%).

Дослідження IBM показало, що 83% опитаних IT-директорів розглядають бізнес аналітику та інші методи аналізу серед головних пріоритетів при пошуку ефективних способів управління зростаючими обсягами даних.

Найбільш важливим фактором для розвитку ринку, більшість керуючих IT компаній (74%) зараз вважає мобільні технології, які на їхню думку нададуть найбільший вплив на розвиток бізнесу в найближчому майбутньому.

Дослідження IBM 2011 CIO Study, проводилося протягом чотирьох місяців, з жовтня 2010 року по січень 2011 року, і для збору даних були проведені особисті інтерв’ю більш ніж з 3 тисячами IT-директорів

За матеріалами starodub.org.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів