HP запропонувала нові хмарні сервіси для бізнес-користувачів

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Hewlett-Packard розширює портфоліо рішень, призначених для представників великого бізнесу за рахунок нового хмарного сервісу, орієнтованого на споживачів зі сфери середнього та великого бізнесу. Одночасно з цим, HP почне пропонувати обчислювальні продукти, що працюють всередині корпоративної хмари.

Білл Вехте, виконавчий віце-президент HP з програмного забезпечення, каже що компанія буде надавати консультаційні послуги, спрямовані на розробку стратегій по переходу в хмарні середовища для підприємств різних сфер економіки і ринку.

Згідно з даними, наданими в HP, новий сервіс Enterprise Cloud Services-Compute, запропонує організаціям розміщення ІТ-платформ у двох датацентрах HP, розташованих в США і Великобританії. Клієнти можуть самі вибирати їх хмарну платформу – це може бути Windows Azure або система на базі віртуальних машин.

Розцінок на використання сервісу компанія в заяві не призводить, але гарантує 99,9%-ний аптайм для хмарних систем. Сервіс також гарантує, що незаплановані простої через збої в програмному забезпеченні будуть усуватися протягом години, тоді як з вини виходу з ладу серверного обладнання – протягом семи годин.

Разом із самим хмарним сервісом HP також запропонувала інтегрований пакет програмного і апаратного забезпечення для створення персональних корпоративних хмар, званих CloudService. У компанії говорять, що CloudService буде легко інтегрований з публічною хмарною платформою, тому частину ІТ-рішень можна залишити в приватному хмарі, а частину перенести в загальнодоступне.

Вехте каже, що нові пропозиції доповнюють вже раніше заявлені продукти, зокрема HP Cloud Maps і раніше показані блейд-сервери для клієнтів. Всі ці продукти також можна підключати до хмар і використовувати для балансування навантаження.

За даними cybersecurity.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів