HP планує вкласти $ 2 мільярди в хмарні сервіси

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Hewlett Packard інвестує $ 2 мільярди в розвиток своїх хмарних сервісів. Про це представники компанії заявили на прес-конференції в Лас-Вегасі.

Компанія HP провела презентацію своїх нових хмарних технологій, роблячи акцент на високій швидкості роботи і простоті їх використання, яке в буквальному сенсі зводиться до принципу «drag and drop», знайомому кожному користувачеві ПК. Демонстрація вразила далеко не всіх глядачів, багато стали задавати питання про технічну сторону хмари від Hewlett Packard і помітили, що на даному етапі розвитку технологій така простота роботи є неможливою. Інтернет-сайт computerworld.com повідомив, що гендиректор Hewlett Packard Лео Апотекер (Leo Apotheker), заявив про готовність компанії інвестувати $ 2 мільярди у розвиток і просування хмарних технологій.

Слухачами доповіді було поставлено питання про фінанси, а саме, яку суму потрібно затратити компанії, що побажала застосовувати хмарні технології HP у своїй справі. На запитання відповів Ірв Ротман (Irv Rothman), глава дочірньої компанії HP – HP Financial Service. За його словами, в процесі просування хмарних технологій і сервісів Hewlett Packard будуть використані такі фінансові інструменти, як продаж і зворотна оренда активів. Пан Ротман запевнив, що фінансові директори багатьох компаній проявляють зацікавленість в подібному типі співробітництва.

На даний момент компанія стурбована пошуком партнерів по просуванню хмарних сервісів, зокрема, інтернет-провайдерів, хостерів і дата-центрів. Першим уклав договір з HP дата-центр Savvis.

За даними internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів