Хмарні обчислення для малого бізнесу

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Тема хмарних обчислень протягом деякого часу була дуже популярною, тому що все більше компанія переводять свою обчислювальну інфраструктуру і програмне забезпечення на рішення, засновані на хмарних обчисленнях. Хмарні обчислення дуже вигідні для маленьких компаній, які мають незначні ресурси.

Фахівці описують хмарні обчислення як здатність організації розділити критичну обчислювальну інфраструктуру (наприклад, сервери, зберігання, і т.д.) та пов’язані з цим послуги в Інтернеті. Вони можуть включати IT-інфраструктуру (IaaS) або програмне забезпечення (SaaS).

Компанія Gartner недавно назвала хмарні обчислення лідером рейтингу стратегічних технологій 2011 року. Але для малого бізнесу головним є ціна. Використання інфраструктури на основі хмарних технологій набагато дешевше, ніж управління та підтримка власних фізичних серверів. Ліцензійна модель з передоплатою постачальника забезпечує більш низькі витрати, ніж традиційне програмне забезпечення, або принаймні розподіляє цю вартість на декілька щомісячних платежів. Така економія важлива для малого та середнього бізнесу.

Хмарна інфраструктура забезпечує користувачам мобільність у роботі. Наприклад, послуги VoIP на основі хмарних технологій більш дешеві і мобільні, ніж звичайний телефон. Те ж стосується і додатків Google, за допомогою яких співробітники можуть працювати над документом одночасно. Для управління проектами можна користуватися BaseCamp, Apollo і інші сервіси. Зустрічі з колегами стали простіше за допомогою сервісів GoToMeeting, Fuze and WebEx

Для кожної функції є доступне рішення, засноване на хмарних обчисленнях, і з кожним тижнем їх стає все більше.

За даними internetno.net

Прокоментувати

Недавні записи

Архів