Глава Disney: хмарні технології – майбутнє індустрії розваг

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Глава корпорації Walt Disney Боб Ігер вважає, що хмарні технологи – запорука успішного майбутнього сфери розваг, пише газета The Wall Street Journal. На його думку, можливість зберігання мультимедійних файлів віддалено, на захищеному інтернет-сервері, а не на жорсткому диску персонального комп’ютера «дуже реальна і близька».

Це має зробити революцію в медіаіндустрії, впевнений Ігер.

При цьому Ігер заявив, що Disney, найбільшим акціонером якого є глава Apple Стів Джобс, поки не планує брати участь в новому проекті компанії – iCloud. Як стало відомо минулого тижня,, Apple підписала договори з провідними звукозаписними корпораціями для забезпечення роботи свого нового онлайн-сервісу.

Очікується, що iCloud стане онлайн-додатком для зберігання цифрових файлів в інтернеті. Музика, відео і фотографії будуть копіюватися з комп’ютера користувача і відтворюватися на серверах компанії з використанням бази Apple iTunes Store.

Хмарні технології, які становлять електронне сховище даних в інтернеті, стали об’єктом розробок і досліджень протягом останніх кількох років. Вони дозволяють зберігати, редагувати і ділитися файлами і документами з відкритою групою користувачів, не вимагаючи різних матеріальних носіїв начебто USB.

За даними групи International Data Corporation, обсяг цього ринку в Росії в 2009 році склав $ 4,8 млн.

За даними gazeta.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів