Google повторно запустила систему запрошень в мережу Google+

Через кілька днів після початку роботи соціальної мережі Google + була закрита система розсилки запрошень в неї. Компанія Google аргументувала свій вчинок дуже великим попитом на «інвайт» і надто великою кількістю людей, які бажають стати учасником мережі, що працює поки в обмеженому режимі.
Тим не менше, буквально сьогодні вже зареєстровані в Google + користувачі знову отримали можливість розсилати інвайт. Але, на жаль, термін роботи цієї функції обмежений, і скоро вона знову буде відключена.

Технічний директор Google + Дейв Бесбріс (Dave Besbris) у своєму особистому (але офіційному) блозі написав буквально таке: «Наша соціальна мережа активно розвиваються, справи у неї йдуть дуже добре, так що тепер ми можемо дозволити користувачам розсилати запрошення на участь у нашому проекті. Нашою метою зараз є вже не підйом самої мережі, а подвоєння кількості зареєстрованих учасників ». При цьому в даному блогпості не уточнюється ні дата припинення розсилки інвайт, ні кількість вже приєдналися до Google + людей.

Зазначимо, що кожен окремо взятий учасник соціальної мережі від Google отримає на руки обмежена кількість запрошень, тобто компанія продовжує стримувати наплив відвідувачів. Багатьом користувачам не подобається подібне положення справ, а деякі, користуючись нагодою, продають раритетні інвайт через інтернет-аукціон eBay.

«Прийшла пора пояснити, чому ми стримували зростання абонентської бази Google +», – пише Дейв Бесбріс. «По-перше, ми хочемо, щоб інфраструктура нашої соціальної мережі була надійною. По-друге, ми хочемо виявити максимальну кількість недоліків у програмному коді або оформленні саме зараз, коли Google + населена незначною кількістю віртуальних жителів. Чим більше користувачів, тим складніше виловлювати помилки »

Ймовірно, система запрошень перестане діяти відразу після того, як реєстрація в Google + стане відкритою для всіх і кожного. За попередніми даними, це відбудеться протягом найближчих півтори-двох місяців.

За матеріалами ibusiness.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів