Google оновила Google + і Google Maps

Author kumusja    Category Internet     Tags ,

Попередніх вихідних Google додав декілька нововведень до своїх хмарних сервісів: погоду в картографічну службу Google Maps і процедуру підтвердження своєї популярності в соціальній мережі Google +.

Щоб дізнатися погоду в більшості міст світу, тепер достатньо зайти на Google Maps і в правому верхньому куті навести курсор миші на значок "Карта", вта в випадному меню вибрати "Погода" або скористатися прямим лінком. для того , щоб подивитись погоду на кілька днів треба лише навести курсор мишки на необхідне місто та клікнути по ньому.

Погода в Google Maps може істотно підкосити бізнес онлайн-сервісів прогнозів погоди. Але станеться це не скоро, вважають експерти.

Ще однією новинкою від інтернет-гіганта стала можливість підтвердження акаунтів знаменитостей у соціальній мережі Google +. Мова йде не тільки про артистів, політиків або відомих бізнесменів, які вже встигли зареєструватися в соцмережі, а й про тих користувачів, яких дуже багато людей додали в свої круги (circles). У підтверджених акаунтів буде доступна опція, клікнувши по котрій  з'явиться напис "verified name".

У своєму офіційному повідомленні Google не пояснила, яким чином відбуватиметься процедура підтвердження. Поки компанія сама приймає рішення, кому роздавати значки популярності. Наприклад, такі значки отримав засновник конкурентної соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) і ряд співробітників компанії Google.

За матеріалами Tech Insider

Джерело  dailycomm.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів