Google оголосила про закриття проекту Google Labs

Author kumusja    Category Internet     Tags

Компанія Google оголосила про закриття свого проекту“Google Labs”, присвяченого інноваційним розробкам. Повідомлення про це було опубліковано на офіційному блозі компанії 20 липня.

Коментуючи прийняте рішення, Біл Кофран (Bill Coughran), старший віце-президент Google по дослідженнях і системній інфраструктурі заявив, що завдяки експериментальним зразкам додатків, створюваним у Лабораторіях Google, компанія багато чому навчилася. Тим не менш, закриття проекту – це частина програми з розподілу пріоритетів, про яку говорив глава Google Ларрі Пейдж (Larry Page) в своєму недавньому виступі. Її мета – спрямувати всі зусилля на допрацювання основних і найбільш прибуткових продуктів компанії.

Google Labs служив випробувальним майданчиком для нових проектів Google і розширень, які можна було задіяти на існуючі продукти Google. Закриття сервісу означає негайне припинення деяких проектів і експериментів. Однак не всі напрацювання Лабораторій зникнуть безслідно, частина з них увійдуть до складу інших сервісів Google. Крім того, на Android Market залишаться доступними ті продукти Google Labs, які є додатками для платформи Android.

Варто відзначити, що минулого тижня, після того, як Google відзвітувала про свої фінансові результати, перед інвесторами і аналітиками виступив виконавчий директор компанії, Ларрі Пейдж, який пообіцяв, що Google сконцентрується на тих проектах, які зможуть у більшій мірі забезпечити повернення інвестицій.

За даними dailycomm.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів