Дослідження: інвестиції в будівництво мереж 4G пожвавлять економіку США

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Компанія  Deloitte, провела дослідження, з котрого  можна зробити висновки, що інвестиції провайдерів бездротового зв'язку США в розвиток мереж 4G принесуть країні до 771 тис. робочих місць і додадуть до $ 151 млрд. до ВВП, повідомляє CNET.

Deloitte, компанія, що надає аудиторські, консалтингові та інші послуги, опублікувала дослідження, в якому стверджує, що масовані інвестиції провайдерів США в розвиток мереж 4G стануть значною підмогою для економіки країни. За підрахунками експертів компанії, будівництво мереж 4G обійдеться провайдерам в суму від $ 25 млрд. до $ 53 млрд. у найближчі п'ять років. Настільки потужні фінансові вливання забезпечать створення від 371 тис. до 771 тис. робочих місць і приріст валового внутрішнього продукту зростання в розмірі від $ 73 млрд. до $ 151 млрд.

«Настільки потужні інвестиції сприяють відновленню економіки і створять безліч нових робочих місць, які стануть двигуном майбутнього розвитку», – упевнений консультант Deloitte Філ Асмундсон (Phil Asmundson)

Deloitte пропонує два різні сценарії. Найбільш ймовірний передбачає помірні темпи розгортання мереж 4G з поступовим переходом від 3G до 4G десь в середині десятиліття. Однак Deloitte попереджає, що в цьому випадку американські провайдери стають уразливі перед іноземними конкурентами, охочими випередити їх у запуску мереж нового покоління.

У другому варіанті сценарію розвиток мереж буде підстьобнути прагненням випередити конкурентів у задоволенні все зростаючого попиту споживачів: «попит на нові послуги буде стимулювати інвестиції в мережі, ініціюючи самопідтримуючий цикл інвестування та реакції ринку». Основним каталізатором такого попиту, на думку Deloitte, стануть швидкорослі хмарні послуги.

Як нагадує CNET, протягом останніх кількох років інвестиції в телекомунікаційній галузі залишаються традиційно значними. Такі компанії, як AT & T і Verizon постійно проводять модернізацію мережі. AT & T призводить одним з аргументів на користь придбання T-Mobile якраз намір забезпечити своєю мережею 4G велику площу країни, а її керівник Рендалл Стефенсон (Randall Stephenson) нещодавно нагадав, що інвестиції в телекомунікаційні технології мають вирішальне значення для збереження світового економічного лідерства.

За даними    ibusiness

Прокоментувати

Недавні записи

Архів