Депутати розглянуть податкові пільги для IT-шників після канікул

Author kumusja    Category UA-net     Tags

Парламент не встигає розглянути законопроект про податкові пільги для IT-галузі до канікул. Про це стало відомо за підсумками засідання профільного для законопроекту комітету ВР з питань науки і освіти.

Мова йде про законопроект N8267 від 18.03.2011 про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції, нормами якого передбачено спеціальні пільгові умови щодо податкових і соціальних виплат для індустрії розробки програмного забезпечення.

Як стало відомо, через напружений  порядок денний комітет не встиг обговорити проект, він навіть не був включений до порядку. Разом з тим, якщо парламент прийме проект, на строки вступу його в силу (з 1 січня наступного року) цей перенос не вплине. Законопроект розглянуть у першому читанні в парламенті восени якомога раніше.

Нагадаємо, на початку червня, за підсумками зустрічі з представниками IT-галузі, прем’єр-міністр Микола Азаров відзначав, що проект, яким передбачаються податкові пільги для IT-бізнесу, можуть розглянути в першому читанні вже цього літа, до того як українські парламентарії підуть на канікули.

Про те, що даний законопроект необхідний IT-галузі, для створення рівних зі світовими конкурентами умов розвитку, і що його потрібно розглядати і приймати якомога швидше в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ говорив і голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, керівник напрямку реформ “Розвиток науково-технічної та інноваційної сфер” Володимир Семиноженко.

За даними proit.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів