Чер
24

DataMarket Mapper забезпечує швидку візуалізацію даних

Windows Azure DataMarket – це популярне сховище даних від корпорації Microsoft. Цей інструмент дозволяє клієнтам купувати набори даних з використанням специфікацій відкритого протоколу OData. По суті сервіс являє собою збірник контенту від авторитетних джерел, доступний на єдиному майданчику. На сайті доступні дані про погоду, злочинність, демографічні характеристики, а також багато іншого.

Дані сервісу DataMarket можуть бути використані для геолокаційних додатків і Bing Maps.

Спільне використання даних Windows Azure DataMarket, карт Bing і розробок компанії OnTerra вилилося в сервіс DataMarket Mapper. DataMarket Mapper – це картографічний застосунок, який дозволяє швидко і просто нанести дані бази на карту.

Програму було розроблено програмістами OnTerra Systems і Microsoft DataMarket. Завантажити програму можна зі сторінок галереї додатків Bing Maps App Gallery. Розробники можуть використовувати набори DataMarket у своїх програмах для Bing Maps за допомогою Bing Maps AJAX API та Silverlight API.

Зокрема, користувачі DataMarket можуть використовувати застосунок для доступу до шарів і візуалізувати ці шари на Bing Maps. Якщо у джерелі даних не вказані географічні координати, то функція геокодування Bing Maps буде робити прив’язку даних “на льоту”.

За даними microsoftua

1 коментар до запису “DataMarket Mapper забезпечує швидку візуалізацію даних”

  • Микола 25.06.2011 - 15:40

    Хтось з присутніх пробував цим користуватись?

Прокоментувати

Недавні записи

Архів