CeBIT: В IBM створили флешку, котра завантажує на комп’ютер десктоп із хмари

На виставці CeBIT в Ганновері фахівці IBM оголосили про пілотний запуск хмарного сервісу Secure Enterprise Desktop, що дозволяє передавати корпоративний «робочий стіл» Linux або Windows на домашній ПК за допомогою гіпервізора, що завантажується з USB-накопичувача. Для використання сервісу комп'ютер необхідно завантажити зі спеціальною флешки. При цьому запускається гіпервізор, який встановлює шифроване VPN-з'єднання з хмарою.

Нововведення в порівнянні з іншими віртуальними машинами, завантажуваними з USB-накопичувачів, полягає в тому, що всі програми і дані знаходяться в хмарі; інформація лише тимчасово поміщається в оперативну пам'ять або заноситься в захищену область на жорсткому диску, а ключ шифрування зберігається на накопичувачі.

Сервіс підтримує декілька механізмів аутентифікації, в тому числі за допомогою картрідера і введення PIN-коду. SED завантажує десктопи 64-розрядних версій Linux та Windows (в планах також – реалізація підтримки Mac OS X). Сервісом можна користуватися з хмари IBM або з приватного хмари, створеного силами замовника.

За даними   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів