CeBIT стурбована недовірою користувачів до хмарних технологій

У зв'язку з тим, що хмарні технології, як і раніше не користуються особливою популярністю, остання виставка CeBIT, яка нещодавно відбулася в Ганновері, була присвячена питанням PR і довіри. У ній взяли участь більше чотирьох тисяч IT-компанія з різних країн світу.

Щорічно на цій виставці обговорюються найбільш гострі теми, що стосуються IT-індустрії та суміжних галузей. Так, наприклад, кілька років тому ними були екологічні й енергозберігаючі технології, а останнім часом актуальності набула проблема розвитку хмарних технологій, що забезпечують зберігання даних на інтернет-ресурсах, що надають користувачам доступ в будь-який час. Передбачається, що їх застосування дозволить не тільки оптимізувати і економити пам'ять на жорстких дисках PC, але й забезпечувати більш високий рівень безпеки інформації.

Однак хмарні технології, як і раніше викликають скептичне ставлення. Більшість серйозних компаній не схильні довіряти свої дані інтернету. Саме тому основна ставка зараз робиться на завоювання довіри у потенційних клієнтів, а також на розробку методів захисту інформації, які змогли б забезпечити реальну її безпеку.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів