Бездротові адаптери PCI EXPRESS DWA-548

Author kumusja    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє високошвидкісний бездротовий адаптер PCI Express DWA-548. Новий адаптер призначений для використання в мережах SOHO, де потрібна висока швидкість передачі потокового медіа-контенту HD-якості і стабільна робота online-ігор і голосових додатків.

DWA-548 підтримує бездротове з'єднання на основі стандартів IEEE 802.11b/g/n на швидкості до 300 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц. Пристрій оснащений двома знімними антенами з коефіцієнтом підсилення 2 dBi, які можна замінити на інші зовнішні антени (RP-SMA) з більш високим коефіцієнтом підсилення для збільшення зони покриття бездротової мережі. Адаптер сумісний з будь-яким слотом комп'ютера PCI Express – x1/x4/x8/x16.

Для безпечного підключення до бездротових мереж і захисту передаваного трафіку DWA-548 підтримує функцію WPS та протоколи шифрування WEP, WPA/WPA2.

Вхідна в комплект поставки утиліта D-Link Wireless Connection Manager забезпечує настройку параметрів бездротового підключення і дозволяє зберігати профілі найбільш часто використовуваних бездротових мереж.

За даними www.dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів