Бездротова точка доступу / маршрутизатор DAP-1155/A/B1

Author kumusja    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє бездротову точку доступу DAP-1155/A/B1 з функціональними можливостями маршрутизатора, повторювача і клієнта бездротової мережі, призначену для використання в домашніх мережах або мережах малого офісу і організації спільного захищеного доступу в Інтернет.

DAP-1155/A/B1 підтримує бездротове з'єднання на основі стандартів IEEE 802.11b/g/n (2,4 ГГц) на швидкості до 150 Мбіт / с і може функціонувати в режимі точки доступу або маршрутизатора. Застосування функції «Клієнт» в режимі точки доступу дозволяє використовувати DAP-1155/A/B1 в якості клієнта бездротової мережі для підключення до іншої точки доступу або повторювача для збільшення радіусу дії бездротової мережі. При включенні даної функції в режимі маршрутизатора пристрій працює в якості повторювача бездротової мережі Інтернет-провайдера (WISP) для організації спільного доступу до Інтернету дротяних і бездротових клієнтів без установки додаткового маршрутизатора.

Точка доступу DAP-1155/A/B1 оснащена 2 портами 10/100BASE-TX, один з яких в режимі маршрутизатора працює як WAN, і кнопкою WPS для швидкого налаштування захищеного бездротового з'єднання.

DAP-1155/A/B1 підтримує протоколи шифрування WEP, WPA/WPA2 (Personal), фільтрацію пристроїв, що підключаються по MAC-адресу і функціонал міжмережевого екрану, включаючи SPI, URL-фільтрацію, функцію перенаправлення портів, DMZ, функції захисту від ARP і DDoS -атак.

У точці доступу реалізована підтримка технології WDS для організації бездротового моста, функція WMM (QoS) для пріоритетної передачі чутливого до затримок трафіку і стандартний функціонал маршрутизатора, включаючи NAT, DHCP-сервер, IGMP Proxy, Dynamic DNS.

За даними www.dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів