Чер
23

25 найпопулярніших в Україні сайтiв у травні 2011 року

Author kumusja    Category UA-net     Tags

Дослідницька компанія InMind представила список 25 найпопулярніших сайтів, які відвідували українці в травні 2011 року. Дані отримані за допомогою нової медіа-панелі, яка була розширена з 1,2 тис. до 5 тис. інтернет-користувачів. За результатами дослідження, проведеного InMind в лютому-березні, в абсолютних показниках українська інтернет-аудиторія становить 13,9 млн користувачів. Повний звіт за результатами соціологічного дослідження інтернет-аудиторії Україні – Opinion Software Media – можна скачати тут.

Примітки: Ресурси google.com.ua, google.com, google.ru та інші об’єднані в google; Yandex.ua, yandex.ru, ya.ru об’єднані в yandex; Odnoklassniki.ru, odnoklassniki.ua об’єднані в odnoklassniki; Vkontakte.ru, vk.com об’єднані в vkontakte. Marketgid.com, marketgid.info об’єднані в marketgid. Охоплення сайтів соціальних мереж вище, аніж зареєстрована в них кількість користувачів: він включає також факти входу на будь-які сторінки мережі незареєстрованих користувачів. Якщо користувач має два або більше відвідувань ресурсу,то  в охопленні воно враховується лише один раз.

У квітні InMind представила список 25 напопулярніших сайтів квітня. У травні InMind назвала 920 найпопулярніших в Україні піддоменів.

За матеріалами internetua.com

1 коментар до запису “25 найпопулярніших в Україні сайтiв у травні 2011 року”

  • Таня 29.06.2011 - 10:05

    Як зазвичай всі сайти з панелі закладок пересічного користувача…

Прокоментувати

Недавні записи

Архів