Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/cbto/data/www/cbto.com.ua/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 44
Google готує до відкриття власний магазин веб-додатків « Компанія "Бізнес-Технології Онлайн"

Google готує до відкриття власний магазин веб-додатків

Компанія Google представила магазин веб-додатків. Магазин Chrome Web Store запрацює до кінця року, повідомляє “Лента.ру” з посиланням на блог Chromium.

Можливість купувати програми буде надана користувачам всіх сучасних браузерів. При цьому користувачі Google Chrome зможуть розміщувати посилання на встановлені програми безпосередньо в браузері.

Представники Google сподіваються, що нова платформа дозволить користувачам швидше знаходити цікаві додатки. У той же час магазин допоможе розробникам вийти на більш широку аудиторію.

Презентація магазину була зроблена на конференції розробників Google I / O, що проходить в Сан-Франциско. Попередня інформація доступна на сайті Google.

Google заявив, що запросить розробників для наповнення магазину контентом до його відкриття. При цьому компанія не повідомила, чи будуть всі програми, доступні в Web Store, платними і з якою кількістю додатків той відкриється.

За даними podrobnosti.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів